Kosmetologia estetyczna

Usługi

Mikroneedling
Mikronakłuwanie skóry za pomocą urządzenia dermapen. Sterylne końcówki z tytanowymi igiełkami nakłuwają systematycznie cała powierzchnie skóry poddaną zabiegowi. Wspaniała alternatywa dla mezoterapii igłowej lub jej uzupełnienie.Spłyca zmarszczki, pogrubia skórę właściwą, stymuluje do regeneracji.Rewelacyjne efekty w przypadku wiotkiej skóry na szyi.
Peelingi chemiczne
Duży wybór peelingów na każdy problem skórny. Głównie peeligi firm Sesderma, Mediderma i PCA skin. Wspaniale odmładzaja, leczą i rozjaśniają.
Mikrodermabrazja
Mechaniczne, kontrolowane złuszczanie skóry za pomocą maszyny która pod dużym ciśnieniem wyrzuca sterylny korund i zasysa z powrotem ze złuszczonym naskórkiem. Bardzo dobre efekty terapeutyczne w przypadku rozszerzonych porów,blizn potrądzikowych, drobnych zmarszczek i przebarwień. Można łączyć z peelingami chemicznymi dla wzmocnienia efektów terapii.
RF Elektroporacja
Zwana potocznie mezoterapią bezigłową,Wprowadzanie za pomocą radiofali substancji aktywnych. Bardzo dobre efekty po wykonaniu serii 6-8 zabiegów.
IPL-E Light
Urządzeni emitujące rozproszoną wiązkę światła,która zamienia się w energię cieplną. Zmniejsza przebarwienia,świetnie działa na rumień, można go stosować u osób z trądzikiem różowatym, trądzikiem pospolitym, usuwa ciemne owłosienie, odmładza dzięki stymulacji włókien kolagenowych.
Peeling kawitacyjny
Oczyszczanie nieinwazyjne skóry za pomocą fal ultradźwiękowych. Przygotowuje do zabiegów sonoforezy i nie tylko. Pięknie rozjaśnia skórę, czyni ją jedwabistą, działa bakteriobójczo co jest ważne w przypadkach skór trądzikowych.
Sonoforeza
Wprowadzanie za pomocą fali ultradźwiękowej substancji aktywnych w głąb skóry. Sprawdza się przy zabiegach na ciało.
Usuwanie włókniaków
Metoda elektrokoagulacji w prosty i mało bolesny sposób pozwoli nam pozbyć się nieestetycznych narośli skórnych.